Fogadóórák 2019-20. tanévben

FOGADÓÓRÁK
ALSÓ TAGOZAT

Babos Norbert péntek 5. óra
Bárkányiné Hornig Olívia kedd 3. óra
Barla Zsuzsanna hétfő 6. óra
Hajba Zsuzsanna hétfő 5. óra
Haszonits Napsugár szerda 1. óra
Kis Napsugár Vivien péntek 4. óra
Lászlóné Stróbl Rita csütörtök 3. óra
Lengyelné Kocsis Noémi szerda 5. óra
Molnárné Gyarmati Nóra csütörtök 3. óra
Molnárné Tóth Erika szerda 2. óra
Nagy Lilla kedd 2. óra
Nagyné Suba Tünde kedd 4. óra
Németh Erzsébet péntek 6. óra
Némethné Pintér Anita kedd 2. óra
Novák Edina Mabella péntek 4. óra
Pintér Szilvia hétfő 2. óra
Porcz Alice szerda 4. óra
Puskás Jenőné hétfő 3. óra
Simon Zoltánné hétfő 4. óra
Staár Katalin kedd 5. óra
Szerencsiné L. Helga kedd 5. óra
Takács Szabolcsné hétfő 4. óra
Vargáné Kovács Zsuzsanna kedd 4. óra
Wisztercill Tünde kedd 4. óra

FOGADÓÓRÁK
FELSŐ TAGOZAT/ SZAKGIMNÁZIUM

Antal Imre Zsoltné Hétfő 3. óra
Baranyai-Illés Veronika Kedd 2. óra
Baráth Szilvia Csütörtök 2. óra
Bernáth Rita Hétfő 2. óra
Csöllei Márta Hétfő 3. óra
Dezső Hajnalka Hétfő 3. óra
Dobos Tibor Hétfő 2. óra
Elek Enikő Csütörtök 2. óra
Élő Szilvia Hétfő 3. óra
Feketéné Besenyei Marianna Csütörtök 4. óra
Fucsik Katalin Kedd 2. óra
Hartai Bálint Szerda 3. óra
Hegedűs Borbála Valéria Hétfő 4. óra
Herzsán Gabriella Péntek 4. óra
Horváth Klaudia Zsuzsanna Csütörtök 3. óra
Kalmárné Koszonits Klára Csütörtök 3. óra
Klemm Ildikó Szerda 3. óra
Kocsis Zoltán Kedd 2. óra
Kovács Ádám Péntek 4. óra
Kuklis József Hétfő 4. óra
Lakner Gabriella Hétfő 4. óra
Lakatosné Szabó Mária Szerda 3. óra
Lengyel Dominika Hétfő 4. óra
Ludván Gábor Szilárd Hétfő 3. óra
Magyar Gáborné Kedd 3. óra
Majoros Károly Tamás Csütörtök 5. óra
Márton Attila Krisztián Hétfő 4. óra
Mészáros Éva Kedd 5. óra
Mitterer Katalin Hétfő 2. óra
Molnár Melinda Szerda 2. óra
Nagy Erika Szerda 3. óra
Oláh Ferenc Csütörtök 2. óra
Paksáné Karcub Ágnes Éva Szerda 3. óra
Somogyi Zoltán Szerda 4. óra
Stencinger Dóra Péntek 3. óra
Storcz Katalin Magdolna Szerda 1. óra
Szabó Erika Csütörtök 2. óra
Szabó Katalin Hétfő 2. óra
Szabóné Nagy Izabella Szerda 1. óra
Székely Gábor Szerda 2. óra
Tóth Gábor Hétfő 2. óra
Varga Bálint Kedd 6. óra
Varga-Poór Adrienn Hétfő 1. óra
Várkonyi Anikó Szerda 3. óra
Wurmné Bakondi Katalin Szerda 2. óra

Elérhetőség

Telefonszám:

Felső/Középiskola: 96/578 150

Alsó tagozat: 96/206 541

E-mail:

bolyaimovar@gmail.com

Megközelítés:

Mosonmagyaróvár, Régi Vámház tér 6. 9200

Hírek

Közösségi média

 Virágzó Móvár
SMR Mobilis
CISCO Boldog iskolaTehetségpontPénz7
© 2019 Győri SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma