Szakgimnázium

Közös Parlagfű Akció projekt

A Széchenyi István Egyetem Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kara  az INTERREG V-A Ausztria-Magyarország Együttműködési Programban Joint Ambrosia Action (Közös Parlagfű Akció) projekt keretében ismeretterjesztő előadáson fogadta  iskolánk több osztályát. A program során diákjaink széleskörű ismereteket szerezhettek a parlagfű egészségügyi és gazdasági káros hatásairól, segítséget kaptak a növény felismeréséhez, és választ a "Mit tehetünk ellene? kérdésére.

Previous Next

Elérhetőség

Telefonszám:

Felső/Középiskola: 96/578 150

Alsó tagozat: 96/206 541

E-mail:

bolyaimovar@gmail.com

Megközelítés:

Mosonmagyaróvár, Régi Vámház tér 6. 9200

Hírek

2020. augusztus 31.
2020. augusztus 12.
2020. május 18.

Közösségi média

 Virágzó Móvár
SMR Mobilis
CISCO Boldog iskolaTehetségpontPénz7
© 2020 Győri SZC Bolyai János Technikum & Győri SZC Bolyai János Általános Iskola